Woning omschrijving
Generaal Foulkesweg 359 te Wageningen
UNIEK GELEGEN ROYAAL EN VOLLEDIG GEMODERNISEERD (2020) 3-kamer appartement met fantastisch uitzicht over Wageningen en omstreken. Dit fraaie appartement (type G) is geheel instapklaar; zo zijn onder andere de keuken, het sanitair, de vloeren en afwerkingen geheel vernieuwd. Het appartement ligt op de 10e woonlaag en beschikt over een zonnig balkon op het westen. Daarnaast zijn er 2 bergingen aanwezig in het souterrain. Bouwjaar 1972, woonoppervlakte 104 m² en inhoud 300 m³.
Parkflat Belmonte is schitterend gelegen op de Wageningse berg nabij bossen, Arboretumpark en de uiterwaarden. Het complex wordt omringd door een fraaie en goed onderhouden eigen parktuin. Er is ook ruim voldoende parkeergelegenheid op eigen terrein. Belmonte staat bekend om zijn uitgebreide dienstverlening. Zo zijn er recreatiezalen, een eigen bibliotheek, een levensmiddelenwinkel en kapsalon alsmede allerlei gezamenlijke activiteiten. Tevens zijn er oplaadpunten voor elektrische fietsen/scootmobiel aanwezig. Op werkdagen is er een receptie en een technische dienst die op verzoek (tegen betaling) kleine reparaties kan uitvoeren. Logeerkamer en/of hobby-/atelierruimte zijn separaat te huur.
Indeling: entree, hal, meterkast, vernieuwde toiletruimte met hangend (verhoogd) toilet en fontein, royale woonkamer met aansluitend werkkamer (samen 49 m²), ruime vernieuwde eetkeuken circa 13 m² voorzien van hoekopstelling in lichte kleurstelling met inbouwapparatuur: inductie kookplaat, recirculatiekap, vaatwasser, combimagnetron, koelkast en brede laden. Mede door het zijraam is dit een heerlijk lichte keuken. Tevens zijn in de keuken de wasmachine en droger weggewerkt (beide zijn nieuw en blijven achter). Bijkeuken circa 5 m² met vaste kastenwand, ruime slaapkamer circa 19 m² met deur naar loggia, aansluitend vernieuwde badkamer met douchecabine voorzien van hand- en regendouche, ligbad voorzien van thermostaatkraan en wastafelmeubel.
Overige informatie:
• Royaal, goed gelegen en compleet gemoderniseerd appartement.
• Keuken, sanitair, vloer- en wandafwerkingen zijn volledig nieuw.
• Vernieuwde meterkast voorzien van voldoende groepen en aardlekschakelaars.
• Vanuit alle kamers een ongelofelijk mooi uitzicht.
• Type G is het enige appartement met een grote keuken.
• Actieve en financieel gezonde VvE
• Er zijn servicekosten conform een G appartement verschuldigd
Aanvaarding in overleg.